Shadow Label tým

Příběh Shadow Label

Než se pustíme do inspirativních příběhů od vás, začínáme u sebe. Proč jsme se rozhodli vystoupit z vlastního stínu a věnovat se tomu, co nás skutečně baví?

Čtení Příběh Shadow Label 2 minuty Další Kávový génius: Jakub Smolka
První myšlenka se objevila u cold brew v Praze, v srdci Evropy. Postupně, pomalu, přirozeně. Z prostředí marketingových potřeb, ve kterém se nacházíme, se zrodila myšlenka vlastního brandu. Nebo spíše touha po komunitě, která bude spojovat inspirativní lidi. Být inspirativní nemusí nutně znamenat být slavný, v záři reflektorů a vystupovat před zraky všech. Běžně totiž na ulici potkáváme ty, kteří dělají velké věci potichu. Obvykle je nepoznáš. Možná jen, když se na ně pořádně zadíváš, zjistíš, že mají jiskru v očích. A to jsou oni! 

Kreativita

Co znamená kreativita pro tebe?

Pro nás žít kreativní život znamená vložit do něj kus sebe, zkoušet a objevovat. Zjišťovat, v čem se cítíme sami sebou. My jsme svojí kreativitu promítli do našeho prvního produktu, který nese trefný název Starter. Zkoušeli jsme, přetvářeli, znovu zkoušeli a znovu přetvářeli. Inspirovali jsme se našim základním kamenem, kterým je stín. Stín se na batohu promítá v tmavých a univerzálních barvách. První vzorky už toho mají opravdu hodně za sebou, procestovali kus světa, zmokly, vyválely se v bahně, zažily dobrodružství a nudu každodenního obíhání úřadů. A tak se každý další vzorek posunul o kus dál, až vznikl jejich nejmladší brácha Starter Black. Ten Starter, který teď bude doprovázet právě tebe během dalšího dobrodružství!

Jsme jen lidi

A jsme otevření novým nápadům! "Each one teach one." Milujeme předávání nápadů a vzájemný brainstorming. Proto se nám neboj ozvat, společně tvoříme pro vás!

Pokračovat ve čtení