Michal ve vestě s batohem Starter Black

Filozofie výroby

Shadow Label odráží naši lásku ke sportu, životnímu stylu a k dobré výběrové kávě. Hlavním principem je usnadnění každodenního života, které se skrývá v detailech. 

One bag traveling Čtení Filozofie výroby 2 minuty

"Hledáme problémy a cíle, které stojí za to vyřešit a dosáhnout."

Přidaná hodnota


Stejně jako Tarantino – při vytváření něčeho nového vždy vzdáváme hold minulosti. Jsou zkrátka prvky, které fungují už několik desítek let, proto není třeba vymýšlet inovace. Všechny produkty jsou ale navrhovány interně s jedinečným rukopisem pro Shadow Label. Nekompromisně si zakládáme na funkci, jednoduchosti a kvalitním zpracování.   

Maximální výkon


Náš batoh vyrábíme z prémiového materiálu zvaný Tarpaulin. Tarpaulin je vysoce odolný a flexibilní textilie vyrobená ze syntetických přízí, které jsou následně tepelně laminované. Neustále se snažíme posouvat směrem k udržitelnosti, proto testujeme a zkoušíme alternativy, které budou recyklovatelné a jejich výroba ušetří odpadní vody a emise skleníkových plynů.

Méně je někdy více


Funkčnost s nadčasovou městskou sofistikovaností. Schopný a přitom elegantní. Vyráběno tak, aby zvládlo každodenní zátěž a mohlo přinést spolehnutí. Minimalistický design je nám osobně sympatický, zároveň jsme chtěli zakomponovat různé chytré prvky a kapsy, které budou užitečné.

Neustálé vzdělávání


To, co nás provází na každém kroku a to jediné, co nás posouvá dál. Otevřenost novým a inovativním nápadům je u nás vždy vítáme s otevřenou náručí. Zpětná vazba od těch, kteří náš produkt používají na denní bázi, je pro nás ta nejcennější.

Dopad našich produktů


Udržitelnost je pro nás téma, na které nezapomínáme. Každý krok, který vede od výroby materiálů až po okamžik, kdy vybaluješ náš batoh z krabice, ovlivňuje životní prostředí. Naším směrem je vyrábět takové produkty, které zkrátka vydrží a budou sloužit tak, abys nemusel neustále nakupovat nové a nové. Udržitelnost je pro nás definována jako neustálé zlepšování stávajících produktů a neustálé hledání nejen udržitelnějších materiálů.  

Pokračovat ve čtení